Vedecky zdokonalený kreatín

Zvyšuje silu
Potrava pre mozog
4 spôsoby vstupu do bunky

★ Kreatín monohydrát + GAA

CreGAAtine je produktom dlhoročného vedeckého výskumu, ktorý potvrdil účinnosť GAA. Vďaka tomuto prídavku je CreGAAtine účinnejší ako samotný kreatín monohydrát.

★ Poskytuje 8,5x viac kreatínu

Pravidelný kreatín zvyšuje hladinu svalového kreatínu asi o 2%. CreGAAtine vedie k zvýšeniu o 16,9%, čo je 8,5-krát viac ako samotný kreatín monohydrát.

★ 4 spôsoby vstupu do bunky

CreGAAtine využíva nielen obvyklé kreatínové receptory, ale využíva 3 ďalšie cesty na vstup do bunky, vrátane GABA a taurínových receptorov, a dokonca aj pasívnu difúziu, ktorá nevyžaduje proteínový nosič.

★ Bez dopingu.

CreGAAtine je bezpečný, patentovaný a bez dopingu. Štúdia účinkov kombinácie kreatínu s jeho prekurzorom bola ocenená Európskou spoločnosťou pre klinickú výživu a metabolizmus (ESPEN).

Otvorená škatuľka cregaatinu

Objednajte si balík už teraz!

CreGAAtine sa dodáva vo forme škatuľky so 60 vreckami v jednotlivých dávkach.

box2

26 EUR

1 škatuľka (60 vrecúšok)

Dovoz zdarma

na území Srbska, pre celý svet za 3 produkty

CreGAAtine vs Kreatín monohydrát

CreGAAtine zlepšuje hladinu kreatínu

Mnohí z nás majú nedostatočný príjem kreatínu. CreGAAtine je výživový doplnok formulovaný na základe vedeckých dôkazov, zlepšuje hladinu kreatínu vo svaloch a mozgu.

Pravidelný kreatín zvyšuje hladinu svalového kreatínu asi o 2%. CreGAAtine vedie k zvýšeniu o 16,9%, čo je 8,5-krát viac ako samotný kreatín monohydrát.

CreGAAtine vedie k skutočným výsledkom a nezdržiava vás nadmerným zadržiavaním vody vo svaloch. Toto je obzvlášť dôležité v športových disciplínach, kde je telesná hmotnosť dôležitou kategóriou.

CreGAAtine vedie k 3,9-krát viac kreatínu v sivej hmote mozgu a 1,9-krát viac v bielej hmote. Toto zvýšenie by malo zlepšiť vašu pamäť, vnímanie, učenie a koncentráciu.

CreGAAtine je ideálny pre tých, ktorí chcú prirodzene zvýšiť svoju energiu a zlepšiť fyzickú a duševnú výkonnosť bez ohľadu na pohlavie a vek.

Balenia veľkých objemov vedú k tomu, že kreatín sa v dôsledku absorpcie vlhkosti mení na neaktívnu formu – kreatinín. Prémiové zložky CreGAAtine sú chránené v trojvrstvových vreckách farmaceutickej kvality.

Prečo je CreGAAtine lepší ako kreatín?

CreGAAtine je unikátna patentovaná formulácia na báze kreatínu, ktorá obsahuje aj jeho prekurzor GAA – kyselinu guanidinooctovú. Pôsobí mágiu na svojom tele a v pohybe. Vyvinuté spoločnosťou Applied Bioenergetic Lab a Carnomed.

1

Doplnok stravy založený na vede

CreGAAtine je výživový doplnok vytvorený na základe vedeckých dôkazov. Viac o vede, ktorá stojí za CreGAAtine, si môžete prečítať v zhustenom pdf „A Little Science“ alebo sa ponorte do ešte podrobnejšej analýzy s viac ako 200 vedeckými štúdiami GAA.
Prečítajte si PDF „Malá veda“.

2

Ocenená kreatínová formulácia

CreGAAtine je bezpečný, patentovaný a bez dopingu. Štúdia účinkov kombinácie kreatínu s jeho prekurzorom bola ocenená Európskou spoločnosťou pre klinickú výživu a metabolizmus (ESPEN).
Pozrite sa na cenu

3

Dramaticky zlepšuje hladinu kreatínu

CreGAAtine zlepšuje hladinu kreatínu vo svaloch a mozgu. Mnohí z nás majú nedostatočný príjem kreatínu. Pozrite si štúdiu alebo prednášku o kreatíne, ktorá ukazuje, koľko kreatínu potrebujete.
Pozrite si video z konferencie

Dokonalá kombinácia: Carnosine Extra + CreGAAtine

Ak chcete zvýšiť silu a odolnosť svojho tela prirodzenou cestou, tak toto je text pre vás.
Prečítajte si blog

NOVÁ vedecká štúdia: CreGAAtine u starších ľudí

Štúdia skúmala účinok CreGAAtinu na funkčnú výkonnosť a metabolizmus mozgu a svalov u jedincov starších ako 65 rokov so sarkopéniou.
Prečítajte si blog

Kre-alkalyn i CreGAAtine 
štúdia

Napriek veľmi odvážnym marketingovým tvrdeniam, ako napríklad Krealkalyn je „až 10-krát silnejší ako bežný kreatín“; "Najsilnejší kreatín na svete", veda dokazuje presný opak.

Hi to ,

To provide the best possible experience we have specialized eshop for . Please click the button below, to visit our shop operating in a selected country.